Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wesołych Świąt & new serv.
Autor Wiadomość
Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-12-21, 08:26   Wesołych Świąt & new serv.

Ja w imieniu swoim jak i całej administracji chiałbym zyczyć wszytskim FMOwiczom miłych oraz spokojnych świat Bożego Narodzenia.

Jako że święta to czas prezentów to uroczyście zawiadamiam że prezent juz dla Was jest. W dniu wczorajszym wykupiłem płatne miejsce na prywatnym serwerze. Jako ze przez święta nie bede mial dostępu do net'a, przenosiny nastąpią prawdopodobnie między świetami a sylwester lub zaraz po nim. Nowe miejsce da Nam bardzo dużo nowych mozliwośći i pozwoli spokojnie i bez przeszkód rozwijać FMO.

----------------------------------------

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2006-12-22, 15:02   

" miłych oraz spokojnych świat Bożego Narodzenia. " 8-)
Większość mówi tylko Wesołych Świąt > no bo w sumie oni je spędzą w Wigilię Bożego Narodzenia z musu i braku innej możliwości z rodziną , a pierwszy i drugi dzień świąt w Ibizie itd :lol: . Również życzę miłych oraz spokojnych świat Bożego Narodzenia spędzonych razem z rodziną ( nie znajomymi % ) .

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-12-22, 22:51   

Kaminiak, ale ja naprawdę nie wiem po co to rozwijać, akoro to forum upada, skoro ono przestaje byc potrzebne dla ludzi.

lepiej kupić wieniec - sad but true
tutaj zawiść i kłamstwa trzymały mnie w więzieniu. szczęśliwy, który wycofał się z tego złośliwego świata i rządzi swym życiem z Bogiem jedynie, i przeżywa swe dni samotnie, ani nie zazdroszcząc, ani nie wzbudzając zazdrości.

lilije
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2006-12-23, 14:32   

Uważam,że wcale nie jest tak źle. Może do trzech razy sztuka? Forum wbrew pozorom nie straciło zwolenników. Dziwna tendencja, że gdy na forum pojawiają się nowe posty przybywają odwiedziny użytkowników.... :)

Kubuś 
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2006-12-24, 02:31   

Też za bardzo nie dostrzegam symptomów upadku, ale wiadomo, że każdy ma swoje zajęcia i nie będzie siedział bez przerwy przed kompem. Ale nie ukrywam, że byłoby dla mnie ciekawiej, gdybym osobiście znał więcej niż 1 czy 2 użytkowników. Po prostu byłoby bardziej ludzko.

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-12-26, 20:21   

sęk w tym że o dziwo nie upada :) sam wchodzisz, wchodzi Kubis, lilije, i kilka innych osób, uparcie siedzą tu i czekają na posty .... wiec już jest fundament, dajcie mi teraz 1-2 tygodnie a nowe forum stanie na nowym seriwe bądx co bądź który już jest :D opłacony został niedawno wiec tylk0 formalnoscia są przenosiny .... a co z przenosinami ? sponsoring? reklama na szerszą skalę ( nie tylko przez gg?) zobaczymy :) jesli macie jakies pomysły na rozbudowę forum lub akcje promocyjna to prosze je zgłąszac w nowym temacie :)

----------------------------------------

Odpowiedz do tematu