Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ulubione Radio
Autor Wiadomość
A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-22, 11:57   ulubione Radio

Jestem ciekawa tego czy słuchacie radia i muzy w nim puszczanej, jak tak to jaka rozgłośnia radiowa jest tą Waszą ulubioną i o jakiej porze słuchacie?

Ja np. kiedys kilka lat temu lubiłam słuchać Eski zwłaszcza w porze nocnej kiedy siedziałam bardzo długo i rysowałam ale profil programu sie troszke zmienił a zwłaszcza muza i przestałam słuchac.

teraz słucham naokrągło Radiostacji, to jush prawie nałóg jest :) Jak była burza i przez kilka dni Radiostacja zanikła to ja poprostu chora chodziłam, szukałam innych stacji radiowych ale nie mogłam ich słuchac dłuzej nish 5 minut- poprostu nic dla siebie nie mogłam znaleźć i ciagle wołałam: "oddajcie Radiostacje!" .
Rano budzą mnie "ranne ptaszki" czyli Gabi, Szmel i Kudeł - na poczatek dnia bardzo duża dawka dobrego humoru :D, potem o 17:00 przez godzine jest Mastermix - który bardzo mi sie wkrecił - taka klubowa muza dobrze zmixowana jaką w sumie mój były mnie zaraził bo był DJem :) .
a na dobranoc od pon. do czw. po 22:00 jest duzo hip hopu - czyli to co lubie najbardziej :D, w weekendy o tej porze natomiast daja muze z róznych klubow.

i to tyle :)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-07-22, 16:44   

Ja nie preferuje ogólnie radia, ale jesli juz musze słuchać, to tez raczej wrzucam radiostacje... troche mnie te czarne klimaty wkurzaja, ale dobzre że są na przemian z fajnymi dance lub ala'techno kawałkami...

----------------------------------------

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-22, 17:08   

jednak wiesz z czego mam największy polew?
teraz zaczeli puszczać Mbrother's "trelble trelbe" - nie wiem czy dobrze napisałam, ale ten kawałek poznałam i to bardzo dobrze jush w zeszłe wakacje i w śród moich znajomych był to hit :lol: Niexle co? hehehe z rocznym poslizgiem :D

kOla 
Tylko Stomil

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-07-22, 17:29   

ja to mam hmmm od 2,5 roku :roll:

Jabol 
...::: MaSz :::...

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-07-22, 17:39   

Ja tam radia tylko w samochodzie słucham a jak juz słucham to tylko "Trójka" kumaci wiedzą o co chodzi :P

wwwamp 
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2006-07-22, 19:42   

trojka jo :mrgreen: ale ogolnie radia nie slucham, a jak slucham to akademickiego:D znaczy sie przez sciane : )

SeReK87 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-22, 19:57   

nom u mnie to różnie najcześciej słucham radia w samochodzie(eska,radiostacja), w domu tez slucham ale to zadko,zazwyczaj jak nie ma nic w telewizji a nie chce mi sie siedziec na kompie.(w domu) sluchalem radiostacji ale wieczorkiem sa denne rozmowy(jak dla mnie) gadu-gadu Ania Mucha(czy jakos tak),wiec teraz ustawiona jest Eska :D

essence 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-07-22, 22:50   

Trójka, panowie Kaczkowski, Owczarek i Stelmach :)

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-23, 02:06   

te rozmowy są po 20;00 i tesh zabardzo za nimi nie przepadach, chociash czasami sie zdaża ze ciekawy temat rzuca wiec warto psłuchac.

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-08-17, 09:40   

No ja radia raczej nie słucham bo nigdy nie leci nic dla mnie ale jak coś to teraz posłucham czasem Antyradia 94 fm

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-08-17, 16:46   

jjechalem ostatnio samochodem do Malborka, i skrecilismy zeby uniknać tłoku w jakas boczna droge krajaową na Dzieżgoń.... nic nie odbierało ..... poza radiem Martja :D :mrgreen:

----------------------------------------

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-18, 13:22   

to o czym piszesz kaminiak to chyba na kazdej fali odbiera 7/7 i 24/24 :) nie ma takich zakłóceń, które by sprawiły że to radio by sie w końcu "zamkneło" :lol:

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-08-19, 15:20   

eeee... pandora wymiata, choc ciezko to sklasyfikowac jako radio ;]

Odpowiedz do tematu