Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
kOla 
Tylko Stomil

Zaproszone osoby: 2
  Wysłany: 2006-06-07, 16:57   Siłownia

Brakowalo mi tu tego tematu postanowilem zalozyc ... Kierujcie tu wszelki sugestie, pytania itp. o tematyce Kulturystycznej lub Fitnes ...
Ostatnio zmieniony przez kOla 2006-06-14, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-07, 17:51   

hmmm .... o ile dobzre pamietam czystym ćwiczeniem na te partie mieśni były tzw. SZRUGSY (nie wiem czy dobzre napisałem) ..... tłumaczyć raczej nie ebde bo wystarczy w google wpisac i wiadomo o co chodzi ... sęk w tym że musisz mieć jakies obciażenie, a co za tym idzie najlepiej jakaś sztanga z cieżarami ... pozatym dobrymi ćwiczeniami są wszelkiego rodzaju wyciskania za plecy, czy to sztanga, czy chantlami, ale to juz troche spzretu mzoe wymagać .... pozatym od biedy spzret mozna zawsze zastąpić czymś ;)

----------------------------------------

kOla 
Tylko Stomil

Wysłany: 2006-06-07, 17:55   

Podstawowy sprzet jest oczywiscie bez tego nie ma co cwiczyc (hantle, sztanga, laweczka, drazek) ...

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-07, 19:51   

o stary, to już zestaw śmierci :-P .... a na powaznie to na domowe zacisze chyba wiecej nie potrzeba ... wiekszość tych wielkich urzadzien z siłowni (bloczków, podciagarek itp) śmiało możesz zastepować sprzetami prostymi : sztanga, hantle itp. (ps. nie wiedziałem ze hantle pisze się pzrez samo "h" :-P ). troche zmniejszy sie komfort pracy/wysiłku, ale prawdziwy facet troche bólu sie nie boi 8-) a jak juz amsz ten drażek to chyba na kaptury oprócz szrugsów to podciaganie za głowę lub wyciskanie szangą za pleców, ale to albo tzreba miec wprawę, albo robic to na prowadnicach bo się można ździwić jak się fiknie :D

Sorja 
Devil Angel

Wysłany: 2006-06-12, 16:52   

OOOo to i ja mam pytanie...Ćwiczenie do wykonywania w domu, bez sprzętu (jakież to oczywiste:P ) na wyrobienie mięśni brzucha?? :P :D Tylko nie te tzw. :brzuszki" bo to nic nie daje...:P :) I jeszcze na mięśnie pleców...:D :) :P

kOla 
Tylko Stomil

Wysłany: 2006-06-12, 18:09   

a ja ci gwarantuje ze brzuszki daja i to bardzo duzo ;), jest duzo rodzaji wykonywania brzuszkow -> Znajdz i poczytaj ;)http://www.sfd.pl

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-12, 19:51   

Cytat:
a ja ci gwarantuje ze brzuszki daja i to bardzo duzo

dokładnie .... to nie jest tak że porobisz tydzień i już ładny płaski brzuszek ... przez tydzien to Ty dopiero miesnie rozgrzejesz tak naprawdę .... aby widzieć minimalny efekt na dośc spokojnym (nie forsujacym) treningu to przynajmniej 1 miech konsekwentnego treningu ...

Co do miesni brzucha jeszcze to brzuszki głównie kształtują górne partie tych miesni, oraz miesnie proste (głównie ! ;) ) .... dośc ciezko jest wyrobić dolną partię ( tam gdzie masz pecherz i dolną cześc żoładka) - polecam lezenie na plecach, i w tym lezeniu podkurczanie nóg do klatki i prostowanie ( w powietrzu wsyztsko,nogi razem, plecy całą swoja powierzchnia dotykąja podłoża, staramy sie nie ruszać tułowiem)

Co do mięśni pleców to hmmmm .... zalezy które .... górne partie to możesz spróbowac pompki ... co do dolnych (część lędźwiowa i krzyzowa) to radze położyć sie na brzuchu, rece pod brodę i wykonywać wznosy tułowia (tyłka nie odrywaj !) ;)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2006-06-13, 14:12   

trzeba coś ze soba robić tylko ze najgorsze sa kontuzje a mi stawy non stop siadają nie znacie jakichś preparatów konkretnych albo czegoś co pomaga z leczeniu czy w zmoceniu stawów :roll: :?:

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-13, 14:54   

mleko :) - nabiał .... skoro bola stawy to znak ze czegos im brakuje .... dietetykiem nie ejstem, ale mysle że nabiał powinien pomóc ... moze jakies witaminki ? (jabłuszka, gruszeczki ?)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2006-06-13, 18:36   

Kaminiak napisał/a:
mleko :) - nabiał .... skoro bola stawy to znak ze czegos im brakuje .... dietetykiem nie ejstem, ale mysle że nabiał powinien pomóc ... moze jakies witaminki ? (jabłuszka, gruszeczki ?)

Hehe może Wujek dobra rada mi pomoże :mrgreen: dzięki Kaminiak za rady hehe :mrgreen:

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-13, 18:49   

dokałdnie, zgłoś się do niego w jego dziale (innych nie czyta :-P - leń parszywy [ ale czego wymagac od inteligencji ;)] )

Od biedy jak juz tak mocno i doskwierają to moze do lekarza, niech zdiagnozuje ...

Płacz 
Destruktor Forum

Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2006-06-13, 19:14   

Ja pije tanie wina i kości nie łamie nic nie nadrywam nie naciagam :D tylko mam dziury w mozgu.
Tanie wina sa prawie jak krople żołądkowe na wszystko.

Podnieście mnie, zbyt długo krwawiłem...

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-13, 19:27   

lol :mrgreen:

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-06-14, 10:21   

A co myślicie o aerobiku? (pytanie do dziewczyn, bo co myślą chłopaki to sie domyślam :P)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-06-14, 11:28   

i tu Cie ździwie :D - aerobik to bardzo dobry zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, majacy na celu ukształtowanie ciała i nabranie kondycji ruchowej ... czyli jak nie chcesz wygladać jak shwarzeneger, a jednoczesnie zrzucić pare kilo to to bardzo dobre ćwiczenie .... i co, tego sie nie spodziewałaś :D

Odpowiedz do tematu