Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Samobójstwo
Autor Wiadomość
Nahya 
Master Dizaster Flamaster

Wysłany: 2009-12-25, 19:21   

Jeśli ktoś chce się wygadać to i ja z chęcią posłucham :) Sama przeszłam przez poważne problemy psychiczne w swoim życiu i wiem że czasami nawet bliscy nie potrafią pomóc..Także jeśli mogę pomóc..chociaż tak..
Że musisz żyć

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2009-12-27, 23:06   

Sama pewność że jest Ktoś lub choćby "brzytwa" daje poczucie że można dalej śmiało zrobić kolejny krok w życiu ;) . PEwna osoba wystawiła mi 5 do zdjęcia na nk heeh więc odwdzieczę się chyba cytując to co ma w opisie własnej osoby he;)

Kochaj mnie takim jakim jesteś...

Znam Twoją nędzę, walki, wstrząsy Twojej duszy, słabość i niedołężność Twego ciała. Wiem o Twoim tchórzostwie, Twoich grzechach, Twojej słabości. Mówię Ci mimo wszystko: „Daj Mi Twoje serce, kochaj Mnie takim jakim jesteś”. Jeśli czekasz na to, by stać się aniołem, żeby oddać się miłości, to nigdy nie będziesz mnie kochał. Nawet jeśli będziesz popełniał te same błędy, których nie chciałbyś nigdy znać, nawet jeśli jesteś tchórzem w praktykowaniu cnót - nie pozwalam Ci, byś Mnie nie kochał. Kochaj Mnie takim jakim jesteś. W każdym momencie i w stanie ducha w jakim się znajdujesz: w żarliwości jak i w oschłości, w wierności i niewierności.Kochaj Mnie takim jakim jesteś. Pragnę miłości Twojego niegodnego serca. Jeśli z miłością czekasz na to by stać się doskonałym, to nigdy Mnie nie pokochasz.Czy nie mógłbym zrobić z ziarenka piasku Serafina jaśniejącego czystością, godnością i miłością? Czy nie mógłbym Moją wolą z nicości wzbudzić tysiące czy miliony świętych, sto razy kochających i doskonalszych niż tych, których dotąd stworzyłem? Czyż nie jestem wszechmogący? A jeśli ponad te wspaniałe stworzenia bardziej pragnę Twoje nędznej miłości? Moje dziecko pozwól Mi się kochać. Oddaj Mi swe serce. Będę Cię kształtował, ale już kocham Cię takim jakim jesteś. I pragnę byś Ty uczynił tak samo. Pragnę by z dna Twej nędzy wydobywała się miłość. Kocham Cię nawet z Twą słabością. Chcę by z Twego niegodnego serca unosił się nieustannie głos: „Panie kocham Cię”. Czyż potrzebuję Twojej wiedzy czy talentów? To nie cnót od Ciebie wymagam, a nawet jeśli bym Ci je dał, to bardzo szybko wmiesza się w to Twoja miłość własna. Nie martw się o to. Mógłbym przeznaczyć Cie do wielkich rzeczy: nie, jesteś sługą niegodnym. Zabieram Ci nawet to co posiadasz, gdyż stworzyłem Cię dla miłości. Kochaj. Miłość pozwoli Ci wszystko czynić: obyś tylko wypełnił chwilę obecną Twoją miłością. Dzisiaj stoję u drzwi Twego serca jak żebrak, Ja Pan nad panami. Pukam i czekam. Pośpiesz się by mi otworzyć. Twoja nędza, och, gdybyś ją w pełni poznał to umarłbyś z bólu. To co może zranić Moje serce, to Twoje zwątpienie i brak zaufania. Chcę byś myślał o Mnie w każdej godzinie dnia i nocy. Chcę byś wszystko, nawet najmniejsze rzeczy, czynił z miłości. Jeśli przyjdzie cierpienie - dam Ci siłę. Ty mi dasz miłość, Ja dam Ci miłość większą niż możesz sobie wyobrazić. Pamiętaj. Kochaj Mnie takim jesteś. Nie czekaj by stać się świętym, by oddać się miłości, inaczej nie pokochasz Mnie nigdy.

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Odpowiedz do tematu