Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przemyślenia i nowy plan :)
Autor Wiadomość
Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-10-27, 19:52   Przemyślenia i nowy plan :)

Cóz, ja już siedzę na stancji.... prawie miech bez netu .... szczerze myślałem że jak wrócę to z FMO nie bedzie już nic .... i tu się ździwiłem !

Userków nadal troche jest, są to widać już typowi zapaleńcy którzy o dziwo przeszli z fazy "użytkowania forum" na "życie na forum" - chodzi o to że sami zaczynacie się przejmowac losem forum, sami zaczynacie powoli podnosić nieśmiałe głosy że potrzeba zmian i rozbujania jakoś Naszego FMO .... powiem szczerze że BARDZO mnie to cieszy, bo to znak że mimo upływu czasu FMO dalej ma szanse funkcjonować i "zakorzenić" się w Olsztynku ....

Pewnie wielu z Was myślało ze forum olałem czy coś .... niestety miałem trudny okres, musiałem poświęcic się swoim sparwom, ale o FMO nie zapomniałem .... konsekwentnie dążę do wdrożenia załozonego przezemnie planu ....

Jaki to plan ?

Prosty ! FMO monopolistą informacji, rozrywki internetowej oraz ośrodkiem kulturalnym młodzieży olsztyneckiej ! :)

Jak tego dokonać ? Plan już mam, kwestia tylko stopniowej realizacji tego planu ....

Kwestią oczywistą stało się już dawno że FMO na obecnym serwerze nie ma racji bytu, ponieważ każdy rozruch i zainteresowanie młodych ludzi FMO kończyło się wiechą serwera i powrotem do "zerowego" konta .... dlategoz już dawno obmyśliłem że serwerek trzeba zmienić....

Dałem sobie na spokój ze sponsorami, bo raz że zakłuciłoby to Naszą niezależność, dwa że narazie chyba na takowych nie mamy co liczyć.... a że jest powiedzenie "jak chcesz coś zrobić to zrób to sam" wiec sam osobiście zajmę się wygospodarowaniem środków na wykupienie miejsca na serwerze .... prognozując takowy serwer bedę w stanie zakupić w terminie od stycznia do marca .... (moze uda mi się zrobić Wam prezent na Boże Narodzenie ? )

W każdym bądź razie funduszami zajmę się osobiście, ale bardzo bym liczył na pomoc w jednej sprawie:

Miło by było jakby znalazły się 2-3 osoby które przeszukałyby wszelkie internetowe firmy hostingujące i wybrały najlepsze z których wybiorę aszego przyszłego hostingodawcę ....prostymi słowy chodzi o to że takowych firm jest cała masa, duzo znam, wielu nie znam, a warto by było żeby oferty tych wazniejszych przejżeć ....

Jeśli takowe osóbki się znajda to prosze o kontakt na gg do mnie (gg. 1707569)

Jak tylko bedzie własny serwer to przejdziemy do wdrożania dryugiej fazy planu :)

Pozdrówka

P.S
Możecie tutaj też pisac o dobrych (Waszym zdaniem) hostingodawcach .... licze też na porady, wnioski i pytanka :)

EDIT by Kaminiak

Oto konkret co by Nas (FMO) usatysfakcjonowało:

Cytat:
Nazwa usługi: Płatny Hosting

Pojemność serwera: 200 MB (oczywiscie jest to optymalna wartośc która zapewni nNam swobodny byt - oczywiscie im wiecej bedzie tym lepiej)

Musi być obsługa PHP i MySQL

Roczny transfer: 200-300 GB ( tu im bedzie tego więcej tym lepiej dla Nas)

Dodatkowo ważne bedzie dla mnie aby hostingodawca był poważną firmą i zajmował się profesjonalnym supportem - gg, forum, komórka itp.

Proszę aby chetni szukali ofert spełniających minimalnie te kryteria....

----------------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Kaminiak 2006-10-27, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  

kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-10-27, 20:03   

Preziesie, lękam się ciebie :bzik:
tutaj zawiść i kłamstwa trzymały mnie w więzieniu. szczęśliwy, który wycofał się z tego złośliwego świata i rządzi swym życiem z Bogiem jedynie, i przeżywa swe dni samotnie, ani nie zazdroszcząc, ani nie wzbudzając zazdrości.

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-10-31, 09:25   

no Kaminiak wróciłes a tu małe rozczarowanie bo forum nie upadło tylko kreci sie dalej (ten biznes) hehehe :)

poprostu masz teraz dowód na to że Forum ma racje bytu i cieszy sie duzym zainteresowaniem, ale nie spoczywajmy na laurach- trzeba myslec nad tym co teraz mozemy zrobić bez czekania na serwer, czyli jak zachęcic ludzi by wiecej sie udzielali, bo co z tego że jest tu tyle osób zarejestrowanych skoro tylko 1/4 z nich sie udziela w miare regularnie. jak znam zycie (forumowe) to wiekszosc rejestruje sie tu tylko po to by przeczytac posty i nie mają zazwyczaj nic do powiedzenia, tak jak by nie mieli własnego zdania na dany temat.

Kaminiak chce Cie pochwalić za Twoj plan - w miare swoich mozliwosci postaram Ci pomoc -jednak teraz to ja mam taki czas, że moje sprawy wymagają troche poświecenia z mojej strony :)

Carlos 
Raczkujacy

Wysłany: 2006-10-31, 10:36   

Hmm ja ci mogę pomóc- kilku kumpli udostepnia serwery - dla mnie za darmo więc możemy się dogadać :] i uprzedzę pytanie A.N.T to nie ten kumpel u którego miałem forum sojuszu z ogame :P. ?Jakbym się dobrze zakręcił to by może się udało załatwić za darmo. GG, forum, komrórka- wszystko da się załatwić jeśli chodzi o kryteria :D

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-11-02, 14:53   

Wiesz, ja jednak wole zapłacić....

dlaczego?

Płacę = WYMAGAM

Z moimi pomysłami na rozwój forum to żaden dobroduszny admin serwa darmowego nerwowo nie wytrzyma, a ten któremu bede płacił to bedzie musiał wytrzymać :D

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-11-02, 20:26   

no tak, najlepiej jest opłacić niż zdawać sie na łaskę osób które nie są maja nic wspolnego z forum i tu popieram mysl Kaminiaka :)

fallendreams 
We're fucking crazy

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-11-16, 00:32   

Hmm... plan mi się również podoba...
Tylko.. jeżeli wszyscy z tego forum korzystamy.. dlaczego Ty masz sam za to placic?
Moze jakas zrzutka czy cos :D taki forumowy fundusz ;P

Jabol 
...::: MaSz :::...

Wysłany: 2006-11-16, 10:32   

Tu chodzi o niezależność, jeśli była by zrzutka to pewnie zaraz by ludzie chcieli coś zmieniać na forum bo coś im się nie podoba, coś nie pasuje, tam czegoś za dużo, tam za mało.
To tak żeby użytkownicy nie mieli zbyt dużej kontroli nad forum, no ale oczywiści jakiś pośredni wpływ na zmiany ma zawsze, reklamacje, prośby, sugestie można kierować w odpowiednich tematach na forum jak i również na PW do adminów ;]

fallendreams 
We're fucking crazy

Wysłany: 2006-11-16, 10:45   

No jak tam sobie wolicie... :)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-12-21, 08:27   

1 część planu juz wdrożona .... szczegóły w innym temacie :)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2009-08-18, 12:29   

Relizujemy plany dalej ;) przynajmniej posty "nabijajmy" ;)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Odpowiedz do tematu