Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
porażki - perełki
Autor Wiadomość
kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-11-18, 21:34   porażki - perełki

są takie albumy, których zespoły po pewnym czasie się wstydzą. tłumaczą się w wywiadach, że to próba eksperymentowania, chęć zrobienia czegoś innego. nagrywają album, który jest INNY. krytycy najczęściej zjeżdżają go, fani są podzieleni, a zespół następną płytą powraca do korzeni i trzepie znowu kasę. tak się jakoś składa, że te "inne" albumy bardzo często są po prostu świetne. Podam tylko dwa przykłady:

Metallica - Load - kto dziś apmięta ten album? Dla mnie to jest odkrywcza Metallica, nie ta z "czarnego albumu", ani nie ta z Saint Anger. właśnie tamta, bardziej hardrockowa, dziś chyba zapomniania

Korn - Untouchables - w sumie dla mnie taka sama płyta jak każda inna tego zesołu (znawcy mnie zabiją :P ). dziwię się, że nikt tej płyty nie bronił, a moim zdaniem bije na głowę "Take a look...". Fani wieszali psy na tej płytce, a ja twierdzę, że jest świetna.
tutaj zawiść i kłamstwa trzymały mnie w więzieniu. szczęśliwy, który wycofał się z tego złośliwego świata i rządzi swym życiem z Bogiem jedynie, i przeżywa swe dni samotnie, ani nie zazdroszcząc, ani nie wzbudzając zazdrości.

młoda_Matka 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2006-11-18, 22:00   

Z Untouchables to ja się zgodzę, a jeśli mam wymieniać muzyczne porażki, ale takie bardzo prawdziwe porażki to będzie to debiutancka płyta Ali Janosz :D

krew, która cieknie bez końca.

z mojego serca..."

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-11-21, 13:55   

A mnie ciekawia opinie o...
Metallica - whiskey in the jar ;> Ja znow sobie twierdze, ze to jeden z nielicznych, dobrych coverow metallici... ;]

Zimny
Stały Bywalec

Wysłany: 2006-11-21, 21:56   

Sabbra Cadabra moge sie mylic ale tez dobry cover.
Ja osobiscie bardzo lubie Load i reload.

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-11-22, 23:17   

Untouchables - hmmm.... płytka inna jak na obecną dyskografie KoRn'a, całkiem nowe brzmienia, duzo elektroniki .... całkiem fajne i przyjemne, naprawde mile sie tego sluchało ale..... no wąłsnie, ale..... Ci którzy widzieli wykonania na zywo utworów z tej płyty wiedza o co chodzi .... tragedia..... jesli utwory nie wychodza wmiare tak samo na zywo jak na płycie, to moim zdaniem materiał jest do bani ....

----------------------------------------

kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-11-23, 17:38   

Ja za coverami nie przepadam. z zasady. mało kto potrafi dać coś jeszcze od siebie, coś nowego.
tutaj zawiść i kłamstwa trzymały mnie w więzieniu. szczęśliwy, który wycofał się z tego złośliwego świata i rządzi swym życiem z Bogiem jedynie, i przeżywa swe dni samotnie, ani nie zazdroszcząc, ani nie wzbudzając zazdrości.

essence 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-11-23, 21:45   

a chociażby 'Imagine' w wersji APC? miodzio moim skromnym zdaniem :P

kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-11-24, 18:58   

masz rację - mea culpa :mur:

Kubuś 
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2007-01-30, 00:45   

Jak mowa o eksperymentach, to ciekawie się zapowiada ukazująca się niebawem płyta Korn - Unplugged. Mam nadzieję że uda mi się w miarę szybko dotrzeć do tego materiału. Potem będę już tylko czekał aż płytę unplugged nagra Slayer ]:->

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2007-01-30, 10:15   

Co do nowej płyty Korna to mam tylko nadzieje, że będzie w niej więcej starego Korna niż tego z ostatniej płyty :)

fallendreams 
We're fucking crazy

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-02-08, 11:55   

Yenova... jestem razem z Tobą... ;)

Też mam taką nadzieję... Jednak "nowy" Korn.. to nie to samo...
Ale cóż... :) poczekamy zobaczymy... :)

Odpowiedz do tematu