Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Olimpia
Autor Wiadomość
Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2006-08-22, 17:31   

Co do "kozaczenia" :mrgreen: dostalismy info że Jeziorak chce nam uatrakcyjnic wyjazd i chlopacy musieli podjąc pewne decyzje w tego typu sytuacjach "poddenerwowanie , emocji itp. wydaje się że ktoś kozaczy itd. . Kaminiak " najważniejsze jest niewidzialne " dlatego wjaśniam
że nikt nie kozaczy ale mogłes tak pomysleć tak jak wiele innych ludzi nic w tym dziwnego loss ;)

Nikt ma do mnie nie mieć pretensji bo i tak jak zwykle u nas w Olsztynku ludzie już mnie pytali czy wiem itd. a zresztą info podane było na stronkach kibicowskich ogolnopolsich jak i na Fc. Olsztynek . Stomilowcach itd.

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-23, 11:25   

sorki ze tak póxno tu pisze, ale sie gubie jeszcze na tym forum i czasami ciezko jest mi trafic w odpowiedni temat :) - ot nieroztropny ze mnie Modek :)

Kaminiak napisał/a:
laski wchodziły za free (A.N.T szczesciaro :( )

trzeba było mówic Kaminiak to bym jakąs kiecke wzieła :lol: i byś sie przebrał :D Pozatym nie liczy sie kasa (przed wejsciem na stadion i tak dałam hajs dla dziewczyny która stała z puszką i zbierała na oprawe) tylko dobra zabawa! a ja sie bawiłam super! Zresztą od klaskania póxniej piekły mnie dłonie :)

Mysle że z Kaminiakiem ulokowalismy sie nawet po dobrej stronie trybuny :D, bo widać było ze po lewej stronie jest o wiele lepszy doping i zaangazowanie kibiców niz po prawej stronie gdzie siedzieli tatusiowie z dziećmi, dziadkowie (byli tez i tacy ludzie), chłopaki ze swoimi dziewczynami, albo kibice bardziej bierni i tylko ogladali mecz.

Jednak Stomilowcy pokazali to jak bardzo są oddani swojej ekipie, co mnie nawet troche wzruszyło :) Pozatym szczunek dla kibiców z Bydgoszczy za to ze potrafili przyjechać do Olsztyna i dopingować druzyne OKSu :)

Dla mnie mecz w wykonaniu piłkarzy też był super, bo 3 gole w jednej połowie to jest coś, a za najfajnieszy gol uznam ten trzeci i ostatni jak piłka przetoczyła sie obok bramkarza a on sie za nia spojzał a po chwili jak wpadła w bramke załamał rece - myslał pewnie ze nie wpadnie do bramki sie zatrzyma :lol:

Jesli bede mogla to pojawie sie na nastepnym meczu :D

kOla 
Tylko Stomil

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-08-23, 12:45   

Nastepny moze nie ja osobiscie proponuje 30 wrzesnia na mecz z jeziorakiem!

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-23, 14:04   

własnie kOla ten mecz miałam na mysli pisząc "nastepny" :)

kOla 
Tylko Stomil

Wysłany: 2006-08-23, 15:05   

Zapowiada sie on na kozacka pokazowe ultras takze znowusz zaprasza(MY)!

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-08-23, 19:07   

Wiesz Misiek, mi chodzi o to ze zobaczyłem dwie twarze Fc Olsztynek-ta pozytywna czyli tych chłopaków na dole którzy skakali, darli się, machali flagami i staraki się jak mogli zeby wspomóc druzynę, oraz ta negatywna w postaci kilku osób które na codzień uwazają się za niewiadomo jakich mistrzów i kibiców, a na meczu stakli i podpierali barierkę .... ale taka parwda że do prawdziwego pokazania swojej pasji, pewnego otwarcia serca trzeba mieć jaja .... ;)

----------------------------------------

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-08-24, 17:49   

Kto ma jaja Kaminiak to się okazuje w naprawde w sytuacjach gdy trzeba się postawić dla konkretnej ekipy , i bronić swoich ludzi , barw i honoru klubu więc to nie jest tak jak wyglada dla mało zorintowanych w tych klimatach ;) Tylko Stomil , pozdro

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

Tobą Panie

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-25, 14:11   

Aha - oni nie sa od kibicowania, tylko od obijania pyskow ? ;]

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-25, 15:29   

SPEC napisał/a:

źle to zrozumiałeś. Tu chodzi o to ze są Kibice - pisane przez duze "K" , którzy przychodza na mecze i popingując swoją druzyne dobrze sie przy tym bawią i są tacy "kibice" (jakos to musiałam okreslić), którzy przychodzą na mecz albo pod stadion po to aby zrobić zadymę.
Jest jeszcze 3 grupa kibiców którzy są tzw. gośćmi niedzielnymi czyli są kibicami, ale jak przyjdą na mecz to są bierni -stoja tylko i obserwują i takie osoby własnie zauwazył Kaminiak, ale to są wyjatki od reguły.

Uważam że w wiekszosci Fani Stomilu z Olsztynka należa do tej pierwszej grupy - bo sama przecież widziałam, a jesli ktos obraza tą drużyne to obraza równiez i jej fanów, a wiadomo ze kazdy bedzie bronił dobrego imienia i swojego i kolegów którzy sympatyzują z daną druzyną.

Są jeszcze tzw. Ustawki - czyli 4 grupa i moim zdaniem niezasługujaca na to by okreslac tych ludzi którzy celowo zbierają sie gdzies tam i napier-dzielają.

Spec jak bys sie zachował jak by ktos wyzwał Twoja siostre, dziewczyne czy matke, albo juz nawet najlepszego Twojego kumpla - postawiłbyś sie. Broniłbys ich dobrego imienia, a dlaczego? bo czułbys sie sam urazony.

Nie jestem zwolenniczką bijatyk, a co wiecej dla mnie "ustawki" to cholernie niski poziom i dno. Poprostu to jest czysta psychologia która nalezy dobrze zrozumiec i rozgraniczyc pewne kwestie - mysle ze po cześci udało mi sie to wyjaśnić.

kOla 
Tylko Stomil

Wysłany: 2006-08-25, 18:57   

A.N.T. napisał/a:
SPEC napisał/a:

Jest jeszcze 3 grupa kibiców którzy są tzw. gośćmi niedzielnymi czyli są kibicami, ale jak przyjdą na mecz to są bierni -stoja tylko i obserwują i takie osoby własnie zauwazył

PKNIKI:D ale gwarantuje wam ze oni piknikami nie sa :)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-08-25, 18:57   

Spec nigdy tego nie zorumiesz ;) Gdyby nie ci tzw. "chuligani" którzy żyją według zasad ( dla ciebie oczywiście nie zrozumiałych ) to Liskoludki , milicja , i komuchy doprowadziliby do tego ze ustawialiby wszystko tak jak TV manipuluje (...) i tak "chory" PZPN np. nie losuje terminarza według np. numerków przypisanych drużynie tylko zespół do zespołu co ma odbicie na wynikach innych drużyn i na układzie tablei mistrzostwie polski i oczywiście przede wszyskim na kasie $$$ ( Dla tego Legia zdobyła tyle razy mistrza karaju bo to przecież ...Warszawa ) :!: Nie myl obijania pysków co się kojarzy jednoznacznie z bez mózgim i bez podstawnym zachowaniem z bronieniem honoru klubu i swoich ziomków bo Stomil to MY :!: Prosze modków o kasowanie prowokacyjnych postów Speca , bo jezelli by chciał zrozumieć itp. to czego nie rozumie to przeciez mógłby napisac na priv. :idea: :roll:
Spec zapraszam na priv. ;)
A.N.T. Co do ustawek to jest chyba najlepsze wyjście nikt "postronny" nie dostanie po głowie a ci ktorzy chcą sobie coś wyjaśnić to najlepiej jakby to robili w ostateczności na ustawkach ;)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

Tobą Panie

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-25, 22:10   

nie, nie zapraszaj na priv - forum jest od dyskusji... ;]
Kasowanie czyichs postow nie pomaga - wrecz nasila... prowokacje?

I nie mow, ze nie zrozumiem, bo to jest robienie ze mne idioty.

A jezeli chodzi o moj powyzyszy post... nie chcialem nie chcem i nie urazam nikogo... ja was postrzegam bardzo pozytywnie i szanuje was ;]

Znow... pobieznie przelatujac (ah - moj blad) zrozumialem, ze ludzie tylko stoja i patrza, czekajac na "ustawki" ;] ... I tacy ludzie poza "jajami", sa chya poprostu niewyladowani ;]

Cytat:
Spec jak bys sie zachował jak by ktos wyzwał Twoja siostre, dziewczyne czy matke, albo juz nawet najlepszego Twojego kumpla - postawiłbyś sie. Broniłbys ich dobrego imienia, a dlaczego? bo czułbys sie sam urazony.

Tja, popieram broniacych sie ;] Ale nie tych, ktorzy czekaja az ktos bedzie wyzywal, zeby miec pretekst do obicia mu pyska :-)

Yhhh... mam wrazenie, ze jak wiekszosc z moich postow ten jest rownie pokrecony... chaos we lbie mam, chaos... i tak na codzien ;]

Krotko, zeby znow nie bylo... :P Nie myle was z bezmozgami - wrecz przeciwnie ;]

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-08-28, 13:47   

Spec trzeba miec poprostu wyobraźnie i zobaczyc to czego nie widać w wyobraźni. a takze LOGICZNIE pomysleć i uporządkowac swoje mysli :)

Misiek jesli chodzi o ustawki to tak sobie przemyslałam to co o nich napisałes i wiesz co... masz racje :)

Ostatnio zmieniony przez A.N.T. 2006-08-28, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  

kOla 
Tylko Stomil

Wysłany: 2006-08-28, 13:48   

Na nastepnym meczu zaprasza(MY) do młynu

Trudniejsze przyspiewki ;) dla chętnych ->

Olsztyński STOMIL Pruski klub
Potęzny i wspaniały
Biało niebieskie barwy ma
A herbie jest krzyż czarny
I chociaż klub ten stary jest
Każdy mu wierny jest
Płoną stadiony płynie krew
OKS już tam jest

Moja Jedyna miłość to OKS
W naszych żyłach płynie biało niebieska krew
Dziś na stadionie nasza drużyna gra
Wstancie koledzy z ławek OKS 3 punkty ma
Zawsze za nią pójdziemy nawet po życia kres
STOMIL my Cie kochamy serce za OKS
Sia la la ..

W naszym mieście Olsztyn
Gdzie Aposotoł w herbie jest
Mamy swą drużyne która zwie się OKS
OKSie OKSie ukochany klubie nasz
Masz kibiców w swoim mieście
Masz kibiców masz

Do boju OKS , Do boju OKS
Marsz ,marsz , marsz do boju marsz
Zwycięstwo czeka nas...

O mój OKSie nie zdradze Cie
Inni Cie zdradzili drogo zapłacili , a Ja NIE
A jak mi odpowiesz Olsztyński Psie
W morde wale gnoja , wypijam Jablola za OKS.

To my, Fanatycy, z warmińskiej stolicy...
Za Stomil, za OKS, pójdziemy aż po życia kres!

Jej oddałem serce swe
Ona najpiękniejszym snem
Nie zdradziła nigdy mnie !
Kocham ją a Ona mnie !
Dwa kolory mienią się
Jezior błękit oraz biel
To drużyna z Olsztyna
Co na imie Stomil ma
Leoooooooooo
Stoooooooooooooomil
Oooooooooolsztyn
OKS OKS OKS

Obojętnie gdzie grasz
Tam spodziewaj się nas
Bo najlepszy w lidze jest
Stomil Olsztyn OKS

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-08-28, 19:10   

jakbys mógł jeszcze napsiac do jakiej melodii to (bo pamietam ze cos na wzór ułanów i Raoty było :D ) to byłbym wdzieczny ...

----------------------------------------

Odpowiedz do tematu