Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości muzyczne

Czy podoba Wam sie i czy jest potrzebny ten dział?
Tak, podoba mi się i jest potrzebny.
83%
 83%  [ 5 ]
Nie, nie podoba mi sie ten dział i nie jest potrzebny.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest potrzebny ale bym zmienił/zmieniła sposób zamieszczania nowości
16%
 16%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Jabol 
...::: MaSz :::...

Zaproszone osoby: 1
  Wysłany: 2006-05-10, 08:51   Nowości muzyczne

Witam!!!
W temacie prosze zamieszać nowości muzyczne. Nazwa płytki, okładka, krótka recenzja i ewentualnie link do wysłuchania DEMO albo sciagniecia całego albumu.
Jeśli zamieszczacie link do całego albumu należy go umieścić na 24h!! po 24h od ukazania sie posta należy link usunąć

A więc zaczynamy:

Red Hot Chili Peppers - Stadium Arcadium

Stadium Arcadium to nowy studyjny album zespołu Red Hot Chili Peppers. Jest to wydawnictwo dwupłytowe podzielone na części: Jupiter i Mars, które zadowoli zarówno osoby przepadające za funkowym obliczem zespołu, jak i wielbicieli bardziej rockowych Papryczek. Znajdziemy tutaj więc z jednej strony wspaniałe harmonie wokalne, kunsztowne aranżacje i chwytliwe melodie, z drugiej zaś strony porządną porcję mocnych brzmień i gitarowego wymiatania. Całość została zarejestrowana u boku producenta Ricka Rubina w tym samym domu na wzgórzach Hollywood, gdzie w 1991 roku powstał przełomowy, bestsellerowy album Blood Sugar Sex Magik.
Ostatnio zmieniony przez Jabol 2006-06-06, 13:34, w całości zmieniany 3 razy  

Jabol 

Wysłany: 2006-05-10, 09:02   

Godsmack - IV

Cytat:
Kuba Jasiński

Piękny hałas
No cóż, nadeszła nowa płyta zespołu nieprzeciętnego, zwanego Godsmack. Od razu zabrzmiała w głośnikach mojego starego magnetofonu i brzmi niemal codziennie od tamtej pory. Najbardziej słyszalna jest ewolucja gitarzysty, który nie chowa się z graniem solówek, a i jego riffy słyszalne są lepiej niż kiedykolwiek. Do tego dochodzi jeden z najbardziej oryginalnych głosów rockowych, jakie słyszałem i mamy hit - prawdziwy przebój w świecie, który skazuje metal na wymarcie. Wszystko jest idealne - ciężkie, szybkie granie naprzemiennie z balladą, która potrafi zauroczyć nawet głuchych hip hopowców, czego byłem świadkiem. Utwory "Speak" i "Hollow" najlepiej pokazują róznorodność muzyki zawartej na IV - tego nie da się opisać - trzeba to usłyszeć. Śmiem twierdzić, że to najlepszy metalowy album ostatnich trzech lat!!!

Jabol 

Wysłany: 2006-05-31, 21:07   

COMA - Zaprzepaszczone siły

Cytat:
Album "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" ukrywa skrzętnie swoją majestatyczną tajemnicę. Potęga klimatów zmieszana z poetyckimi, napełnionymi zadumą i nadzieją tekstami. Ogromna dojrzałość aranżacji, swoboda przekazu i wielkie przestrzenie splecione z klimatycznym zabarwieniem progresywnej agresji.

Jedenaście bezkompromisowych utworów o wielorakiej interpretacji. Nieokiełznany art rock inspirowany mistrzami gatunku, w nowym, nieznanym dotąd wydaniu. „Zaprzepaszczone siły” wycelowane prosto w serce komercji, album dla wybrańców. Promowany przez przyjaciół niczym nieskrępowane i odważne media. „Wielka armia” misternie zagranych dźwięków połączonych w nietypowy koncept album. Świetna realizacja dźwięku i charakterystyczne brzmienie. „Święte znaki” prowadzą w zakamarki umysłu, pozwalając obcować ze sobą w bezpiecznej przestrzeni, dając uczucie oderwania od rzeczywistości, wzniesienia się ponad szarość dnia.

„Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” to art rockowy album dla wymagających. To rozpoznawalny styl zespołu w nowej odsłonie. Nic już nie będzie takie samo, pokochasz lub zapomnisz. Charakterystyczny, potężny wokal. Do tego nietuzinkowe teksty zaszyfrowane metaforami i oblane ciepłem poezji. Celnie dobrany, wyśmienicie prowadzony i doskonale słyszalny bas. Gitary naprzemiennie tworzące tła, melodie i solówki. Gdy potrzeba delikatne, innym razem ciężkie i szybkie. Niesztampowa perkusja budująca solidny fundament pod progresywne eksperymenty dźwiękowe.

Pięć umysłów, pięć osobowości, pięć pomysłów na muzykę, pięciu instrumentalistów i pięciu przyjaciół, którzy pracując razem tworzą jedność - to Coma.

tekst: J.Marchewka

Jabol 

Wysłany: 2006-06-05, 14:55   

Alien Ant Farm - Up In Attic

Recenzji jeszcze nie ma ;] a na merlin.com.pl nawet nie ma w nowościach :D

Kod:
http://rapidshare.de/files/22061108/Alien_Ant_Farm-Up_In_The_Attic.rar.html

kOla 
Tylko Stomil

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-06-05, 21:44   

Molesta Powrót ??? tak po 6 latach ... Polecam

Jabol 

Wysłany: 2006-06-06, 08:36   

COMA LIVE!! Koncert w Trójce 04.06.2006

sprzęt do "złapania" ścieżki:

Tuner cyfrowy SONY, Komp: 512 DDRAM 400MHz, Athtlon XP 2200Mhz, Dźwiękówka integra... C-Media (mała przepustowość :-? :lol: )

Software: Adobe Audition 1,5 (nie ma nic lepszego na rynku jednak potrzebuje niezłego sprzętu...)

prosze sie nie przejmować pierwsza minutą audycji pozniej jest wszystko ok :)
zapraszam do ściągania: (link pozostaje aż administracja rapidshare.de go usunie)

Kod:
http://rapidshare.de/files/22321310/COMA_LIVE.rar.html

Płacz 
Destruktor Forum

Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2006-06-06, 14:34   

Jak bedzie taki koncert nastepnym razem to krzycz zapodam ci muzyczna

Podnieście mnie, zbyt długo krwawiłem...

Magda 

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-06-06, 14:54   

Ja już słucham tego koncerciku i nie jest wcale tak źle... Albo nie jetsem wymagająca 8-)

Sorja 
Devil Angel

Wysłany: 2006-06-12, 16:59   

To może i ja napisze o pewnej piosence...:D Pewnie nie spodoba się nikomu oprócz mnie, ale i tak napisze...:P :D Piosenka nosi tytuł "Redemption" a wykonawcą jest zespół Gackt...:D Jest to piosenka w języku japońskim...:D A rodzaj muzyki wykonywany przez ten zespół to jrock...:) Mi się podoba, Wam też może się spodoba...:) Czekam na opinię jeśli ktoś przesłucha...:D

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2006-06-14, 10:36   

Ja dodam tylko że mi też sie podoba ta piosenka :) I nie przerażajcie sie wyglądem Gackt'a (czyt. Gak-To) bo po prostu wszyscy muzycy rockowi w Japonii tak dziwnie wyglądają :P Ja jeszcze powiem o jednej piosence która jest moim zdaniem warta posłuchania :Apocaluptica - Hope Vol. 2 Feat. Matthias Sayer :)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2009-06-08, 20:43   

Izrael - *dŻA Ludzie* toć ba bardzo polecam , po owocach ich poznacie :) relaks :)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Odpowiedz do tematu