Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kaminiak
2006-07-04, 15:47
Kino w Olsztynku
Autor Wiadomość
boss
Świeżynka Malinka

Wysłany: 2006-07-01, 19:37   Kino w Olsztynku

Bardzo rzadko chodzę do kina w Olsztynku natomiast częściej w Olsztynie no ale myślę sobie, że chyba lepiej chodzić w swoim mieście i tak wybraliśmy się z żoną na film. Czekaliśmy 30 minut pod zamkniętymi drzwiami byliśmy trochę przed czasem ale film powinien już lecieć 10min. a tu dopiero zjawia się pan G i obwieszcza, że filmu niebędzie bo coś się stało z operatorem, za dwa dni dowiaduję się, że operator poprostu się napił, myślałem, że mnie szlak trafi w takim Olsztynku jest jeden operator kina i to jeszcze pijak!!!! Panie Gąsiorowski może czas już pomyśleć nad zmianą operatora a może lepiej całkiem zamknąć MGOK wtedy gmina może będzie miała jakieś większe pieniądze. Proszę to przemyśleć. Ja wiem jedno, że do kina do Olsztynka napewno prędko nie pójdę i nikomu nie będę polecał mało tego nawet będę odradzał.
A MOŻE WYSTARCZY TYLKO ZMIENIĆ DYREKTORA?

Magda 
...::: MaSz :::...

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-07-02, 00:49   

Cytat:

NIE ! ! !

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-07-02, 11:06   

Hmmmm .... bosss, no tu masz troszke racji, czasem nie kompetencja niektórych osob jest dość rażąca.... ale to nie wina pana G. bo to on sie nie napił, poprostu wybrał niewłasciwiego człowieka do tej pracy (o ile on wybierał, bo nie zapominajmy ze Urząd też musi wrzucić swoje 3 grosze) ... ale takie akcje to sa za często, ze film odwołują itp. .... troche to smutne, ale parwdziwe. Szkoda tegio, bo moze kino jak Helios nie wyglada, ale jkaby sie uprzeć , troche poczyscic i zorbic fajny klimat malymi kosztami, to anwet fajnie by było .... może jako FMOwicze bedziemy sie umawiać wspólnie na wybrane senase i taka wielgachną grupą bedziemy chodzić?

----------------------------------------

Magda 

Wysłany: 2006-07-02, 11:32   

Kaminiak napisał/a:
.... może jako FMOwicze bedziemy sie umawiać wspólnie na wybrane senase i taka wielgachną grupą bedziemy chodzić?

No właśnie, najlepiej marudzić, ale jak przychodzi co do czego to do naszego kina mało ludzi przychodzi, i nie warto przecież wyświetlać film dla killku osób. Jak mi zależało na obejrzeniu "Zebry z klasą", to zebrałam kilkuosobową ekipę i film bez problemu objerzałam to, co chciałam. Myślę, że takie fmowskie grupki kinomańskie byłyby dobrym pomysłem ;)

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 2006-07-02, 15:19   

Magda napisał/a:
Cytat:

NIE ! ! !

Co nie? O_o

Yh... Dobra - jaki jest najblizszy seans? ;] Zbieram sie pod... yyyy... biedronka (??) i idziemy :P A zmiescimy sie? Cala nasza... yyy... piatka? ;]

Wyszek 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-07-02, 15:33   

Co do Naszego kina to się nie będę wypowiadał bo i tak każdy z Nas wie jak ono wygląda, i co się w nim dzieje.... Dlatego większość z Nas woli pojechać sobie do takiego Heliosa i obejrzeć film w ładniejszej, klimatyzowanej, itd...itp...sali. A co do wypadu do Naszego kina to piszę się na to ;) Tylko na coś fajnego ;) W

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-07-02, 16:36   

hehe, ok robie ankietę :)
nawet jak nas 5-6 osób ebdzie, to i tak fiilm bedzie, weźmie sie chipsy, cole, usiadzie sie w kupie i bedzie ubaw :D

Magda 

Wysłany: 2006-07-03, 00:17   

SPEC napisał/a:
Magda napisał/a:
Cytat:

NIE ! ! !

Co nie? O_o

Nie wystarczy zmienić dyrektora :mrgreen:

Kurde ... cieszę się , że ten temat został poruszony, bo ile razy miałam ochotę iść do naszego kina , ale nie było tej pewności że wyświetlą. ;) Chyba czas zacząć oszczędzać na maratony ;)

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-03, 00:25   

Magda napisał/a:
SPEC napisał/a:
Magda napisał/a:
Cytat:

NIE ! ! !

Co nie? O_o

Nie wystarczy zmienić dyrektora :mrgreen:

To widze - ale moze jakas argumentacja, uzasadnienie, cokolwiek?

Magda 

Wysłany: 2006-07-03, 00:34   

Kamiak napisał wszystko co trzeba... :)
Kaminiak napisał/a:
... ale to nie wina pana G. bo to on sie nie napił, poprostu wybrał niewłasciwiego człowieka do tej pracy (o ile on wybierał, bo nie zapominajmy ze Urząd też musi wrzucić swoje 3 grosze) ...

A tak poza tym...gdyby do kina zmierzały tłumy to zapewniam że "pan G." byłby z kwadrans przed czasem :) a może i operator skończyłby z alkoholem ;)

Czasami wszystko jest tak jasne , że nie ma potrzeby argumentować.

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-03, 00:37   

Cytat:
Czasami wszystko jest tak jasne , że nie ma potrzeby argumentować.

No widzisz, bo nie dla mnie, bo akurat kino to mnie nigdy nie interesowalo.

Jabol 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-07-03, 08:02   

Jeżeli kino Cie wogle nie interesowało to po co sie wypowiadać w temacie o kinie ... no comment...

a co do tematu to zgodze sie w 100% z Magdą i Kaminiakiem, ale jedno co mnie boli w naszym kinie to nagłośnienie... charczace głośniki to nie bardzo pasuje do kina a tak nie wiele brakuje zeby przewieźć dobry sprzęt z MGOKu bo co stoi na przeszkodzie?... strata czasu dla pana G.? szkoda sprzętu?... Może jak zacznie przychodzić do kina więcej osób i zawsze ktoś bedzie nażekał na nagłośnienie to cos z tym zrobią :-)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-07-03, 10:27   

Wiesz ja tam melomanem nie jestem, wiec nawet nie zwróciłem uwagi na to, ale nadal twierdzę zę nasze kino nie jest takie złe .... najwazniejsze że nie jest komercyjne, i mozna sie ze wszystkim bez problemu ugadać....

SPEC 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-07-03, 10:33   

Jabol napisał/a:
Jeżeli kino Cie wogle nie interesowało to po co sie wypowiadać w temacie o kinie ... no comment...

Do tej pory nie interesowalo? ;] Skoro juz mnie zainteresowalo to musze znac argumentacje na kazde "nie" juz tu wypowiedzane? yh... no nie wazne juz ;]

Yh, a mi jakos te naglosnienie nie przeszkadzalo O_o Zryte uszy juz moze mam ;b

Magda 

Wysłany: 2006-07-03, 16:42   

SPEC napisał/a:
Jabol napisał/a:

Do tej pory nie interesowalo? ;] Skoro juz mnie zainteresowalo to musze znac argumentacje na kazde "nie" juz tu wypowiedzane? yh... no nie wazne juz ;]

ładnie wybrnąłeś :mrgreen:

Ale czuję się zawiedziona , bo pisząc "akurat kino to mnie nigdy nie interesowalo", myślałam że tam w ogóle nie chodziłeś :]

Odpowiedz do tematu