Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kaminiak
2006-07-04, 14:47
Kapele
Autor Wiadomość
Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-04-18, 21:41   Kapele

Tak dziś sobuie zlaukałem pzrez przypadek plakat pod tytułem: Majówka 2006 .... to co ujrzałem przeraziło mnie ..... opócz\ naszych rodowitych zasepolów ( co się chwali - bo trza promować własne talenty) pojawili sie poraz kolejny KUśka Brothers .... jak dla mnie to ten styl już odgrzewany na maxa był, wiec jaki jest sens ciagle te same kapele zaparszac ??? zero oryginalnosci ....

----------------------------------------

Sorja 
Devil Angel

Wysłany: 2006-04-19, 11:46   

No trzeba by zaprosićc kogoś innego, świerzego...Bo komu chce się chodzić ciągle na takie same koncerty?? Ja nigdy nie była na Kuśka Brother's i nie mam zamiaru iść...Bo skoro przyjeżdżają już enty raz to na pewno przyjada jeszcze kiedyś i bede miała okazje iść naich koncert...:D

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-04-19, 14:31   

no a potem nic dziwnego że tak mało osób jest na tych imprezach... Moim zdaniem powinno sie zaprosic jakiegos dobrego DJa, który by rozkrecił super impreze i kazdy by sie dobrze bawił :D

fallendreams 
We're fucking crazy

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-04-19, 14:56   

a co Kuska Brother's graja?

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-04-21, 20:44   

sam anwet nie wiem, tez ich w akcji nie widziaęłm, ale sadząc po opiniach osób to raczej tak troche średnio na jeza....

Jabol 
...::: MaSz :::...

Wysłany: 2006-04-22, 07:47   

Możecie sobie poczytać na stronce Kuśki i ściągnąć MP3 za free :-)
Kuśka Brothers

Magda 

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-05-02, 10:24   

Prawda jest taka, że miasta nie stać na zaproszenie zespołu, który by większości się podobał. Kuśka Brothers może nie jest zbyt ambitnym zespołem (chyba sami mają tego świadomość) ale warto było posłuchać ich brzmień mimo tak brzydkiej pogody wczoraj na majówce. Odwiedzili nas po raz drugi, niedługo ( mam nadzieję ), że spotkam się z Kuśką znowusz, na Kortowiadzie...
Wszyscy narzekają na brak oryginalności, że zespół w naszym mieście gościł po raz drugi, ale przerażająca większość nie była nawet na jednym ich występie...
Gdy w kinie organizowane są koncerty "światowych gwiazd" ;) ( typu : Rob Tongoni, czy Dave Ellis) tonie jest ono specjalnie przez tłumy oblegane. W Olsztynku wbrew pozorom od strony kulturalnej wiele się dzieje, ale kultura potrzebuje odbiorców

fallendreams 
We're fucking crazy

Wysłany: 2006-05-02, 10:28   

Magda napisał/a:

Wszyscy narzekają na brak oryginalności, że zespół w naszym mieście gościł po raz drugi, ale przerażająca większość nie była nawet na jednym ich występie...
Gdy w kinie organizowane są koncerty "światowych gwiazd" ;) ( typu : Rob Tongoni, czy Dave Ellis) tonie jest ono specjalnie przez tłumy oblegane. W Olsztynku wbrew pozorom od strony kulturalnej wiele się dzieje, ale kultura potrzebuje odbiorców

Zgadzam sie :) ludzie lubia narzekac... i mowic ze sie nic nie dzieje...

a jak cos juz jest zorganizowane... to nikt nie idzie... :P

ale tak to juz jest w naszym kochanym Olsztynku ;)

Jabol 

Wysłany: 2006-05-02, 10:41   

Ale w naszym kochanym Olsztynku jest tak że potencjalnym odbiorcom przewaznie nie chce sie d*** ruszyć z domu bo myślą że jak coś sie dzieje to jakaś lipa jak było do niedawna i nadal zakładają to że imprezy kulturalne w Olsztynku są lipne. Jednak jest inaczej bo naprawde czasami warto sie wybrać w ciemno i zapłacić te 5-10 zł i nie żałować poźniej że sie nie poszło :)

Fade
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2006-05-02, 12:06   

Jeśli człowiek sie potrafi bawić (nawet z alkiem) to bedzie sie bawic nie zaleznie kto by przyjechał.Można zaprosic kapele typu Sweet Noise Albo Sidneya Polaka (no Talent) ale za to trzeba płacic grube tysiaki. Gdy w Olsztynku Grał Kangaroz tez wcale wielkiego bum nie było Na PRORock-u tez wielkich tłumów nie było z Olsztynka.Prawda jest tez taka ze bawic sie u nas nie mozna bo jak latasz na koncercie Rockowym to pozniej masz opinie Ćpuna
albo dostaniesz butelka szklana w łeb.

Prawdziwy Fan Pogo sie nie Boji.Pamietajcie
Say It Again WE WON'T DIE !!!
.....a-if Ah-ch-ade.....

element_duszy 
Adept Forum

Wysłany: 2006-05-02, 13:23   Re: Kapele

Kaminiak napisał/a:
Tak dziś sobuie zlaukałem pzrez przypadek plakat pod tytułem: Majówka 2006 .... to co ujrzałem przeraziło mnie ..... opócz\ naszych rodowitych zasepolów ( co się chwali - bo trza promować własne talenty) pojawili sie poraz kolejny KUśka Brothers .... jak dla mnie to ten styl już odgrzewany na maxa był, wiec jaki jest sens ciagle te same kapele zaparszac ??? zero oryginalnosci ....

hmm... to nie jest tak do końca... dom kultury nie ma kasy zeby zaprosic dobry zespol ktory kosztuje kilka tysiecy lub kilkanascie.. wiaze sie to z obcieciem funduszy na dom kultury...
a co do zespolow dzialajacych przy MGOK... przychodzi ktos i mowi ze chce grać, pocwiczy pare miesiecy i nagle juz mu sie nie chce... a ze zazwyczaj graja w nich dzieci to juz tlumaczyc nie trzeba jak to wszystko sie zmienia
mnie sie podobal Rob Tognoni jakis czas temu i Cocotier ! to byla muza:-)

[ Dodano: 2006-05-02, 14:28 ]
Fade napisał/a:
Prawda jest tez taka ze bawic sie u nas nie mozna bo jak latasz na koncercie Rockowym to pozniej masz opinie Ćpuna
albo dostaniesz butelka szklana w łeb.

to wynika tylko z małomiasteczkowości i zaszufladkowania Fade, wiec sie nie przejmuj

Magda 

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-05-02, 13:34   

Mnie Rob Tongoni zafascynował do tego stopnia , że zdobyłam jego dyskografię. Na Cocotier nie byłam, nie znam i chyba już żałuję :P
A co do zespołów działających przy MGOK to nie jest do końca tak, że grają w nich dzieci, że szybko się to nudzi. Tak wcale nie musi być , nie jest i może nie będzie . Patrząc na zespół "Mali Bębniarze" czy "Jaś i przyjaciele", widać ich fascynację, upór, jeśli to nie przeminie ich przyszłość może być związana z tym co teraz robią. Mają spore szanse, bo zaczynają od małego ;) MGOK hoduje sobie też gwiazdy, które nie zaczynały od wczesnych lat młodości, chociażby żeński zespół Blue Velvet , czy Purple Haze. Mają za sobą liczne występy . Jak na razie znudzenia nie widać , zobaczymy co przyniesie los... to znaczy czas :)

element_duszy 
Adept Forum

Wysłany: 2006-05-02, 17:46   

zgadzam się z Tobą Madziu :) MGOK wypuścił parę ciekawych postaci w ciągu całej swojej działalności ;-) jedna z nich właśnie do Ciebie pisze, ale mniejsza z tym :-) Szkoda, że MGOK nie do końca docenia "talenty" które zbierają się tam, z czego to wynika nie wiem, ale coś w tym musi być, bo znam parę osób które wyszły z domu kultury, zapowiadają się ciekawie, które ruszyły w świat bo olsztynek nie daje możliwości i trzeba to sobie powiedzieć wprost

Cocotier? był taki koncert w galerii muzyki flamenco bodajże w grudniu... w połączeniu z wystawą malarstwa indonezyjskiego całość wypadła wyśmienicie... :)
pozdrawiam

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-05-02, 21:17   

element_duszy, ale wiesz, nie tzreba dużych pieniedzy ... w MGOK'u jest kilka fajnych kapel garja napwrde dobzre, teraz pojechali do Nidzicy dawac koncert jako support ... ale w Olsztynku najdłuzszy ich wystep składał się z 5 piasenek, bo na tyle tylko pozwolił prezes, wiec coś jest nie tak .... a przypominam że ten zespół zawsze na swoje wystepy na powietrzu sciaga swoich znajomków, czyli podstawowy fundament publicznosci gotowy ....

Płacz 
Destruktor Forum

Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2006-05-04, 17:22   

Baj de Łej kapele nie beda powstawac w Goku bo trzeba bez przerwy trenowac granie zespołowe w domu kult... nie ma jednak terminow w ktore mozna było by wcisnac kolejna kapele.

Podnieście mnie, zbyt długo krwawiłem...

Odpowiedz do tematu