Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego warto wybrać Zamek :)
Autor Wiadomość
Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2006-09-19, 19:33   Dlaczego warto wybrać Zamek :)

Tak jak w temacie :)

Bardzo dobre połozenie :
- centrum miasta
- skwer zawsze można sobie usiąść tam w czasie przerw "okienek" itp
- "grzybki" jest gdzie usiąść jeżeli np. sie nie ćwiczy na W-Fie lub w czasie przerwy
- lowoisko , można pograc w kosza , usiąść pogadać itp
Kolejne plusy :
Nauczyciele ( nie lubie okreslenia profesor itd. ) ludzie z ktorymi raczej da rade się dogadać jak i pośmiać mozna powiedzieć że sa ludżmi co jest coraz rzadzszą zaletą ( chodiz mi o rozumienie pewnych spraw typu nauka , śmiechy , i różne wypadki ... )

w bibiloteka jest w miare dobrze zaopatrzona , doatkowo jest mozliwośc zgłoszenia swojego wniosku odnosnie tego co chcemy w niej mieć , gdy zbierzemy odpowiednią ilośc głosów i jezeli
osoby odpowiedzialne za zamowienie się zgodza mamy to o co prosimy np. To My Kibice ( miesięcznik) 8-)
Sport :
jest boisko do grania nie tylko w piłke nożną 8-) ale również w plażówke ;)
Są organizowane turnieje w piłke nożną , plażową , siatkówke na salce i w kosza równiez na salce ;)
dodatkowo jest możliwość korzystania z sali Gimnazujm we czwartki (SKS w pilke nozną ) we wtorki w wyznaczonych godzinach można korzystać przez 3h z siłowni a także co jakiś czas będzie organizowany wyjazd na bansen z jakuzii , saunami ip. do Ostródy ( nowo wybudowany basen ) także będą SKS w siatkówke na salce Zamku , może o czymś jeszcze zapomniałem sorki...
Ostanio nasza szkoła zakupiła bardzo dobrej jakości piłki do siatkówki " Mikasa" i odnowiła parkiet oraz w duzym stopniu wnętrze salki :)
Mamy dobrze wyposażone 3 duże sale komputerowe w których odbywają się m.in. lekcje języka angielskiego , niemieckiego o rosyjskim mi nic nie wiadomo ( nie uczę się tego języka) jak i w razie chęci ze strony uczniów jest mozliwośc obejrzenia wspólnie jakiegos filmu itp. ( takie " koło " miało duże zainteresowanie w tamtym roku jak jest w tym do końca nie wiem ze względu na mature na głowie )
Zamek bardzo się zmienił przez ostanie 2 lata "chyba" każdy to widzi że na dobre ;)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2006-09-20, 15:23   

w Zamku uczyłam sie 3 lata temu (jak szybko ten czas leci) i jak dla mnie 4 lata spędzone w tych murach to był naprawde najlepszy czas. Czesto wspominam nauczycieli, kolezanki i kolegów - czasami było z czego sie posmiać.
Dla mnie Zamek miał niesamowity klimat - taki, jakiego żadna inna szkoła nie posiadała.
tak jak Misiek piszesz- zawsze mozna było sie dogadac z nauczycielami.

mineły 3 lata... moze wyglad Zamku sie zmienił - wiadmo był remont, ale ludzie nie zmienili sie, wiem bo w zeszłym roku miałam tam praktykę i w każdej chwili moge przyjśc do zamku pogadac z ludźmi - mam tam jeszcze troche znajomych :)

Ciesze sie że poszłam do tej szkoły, że mogłam sie w niej uczyć, poznać tyle ciekawych osób i polecam młodym gimnazjalistom, którzy bedą w przyszłości wybierac szkołe by jednak zajżyli do Zamku i... zostali sie tam :)

Odpowiedz do tematu