Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Deftones - Saturday Night Wrist
Autor Wiadomość
kot w butach 
Nasza Szkapa

Wysłany: 2006-11-16, 20:09   Deftones - Saturday Night Wrist

Dawno nie słyszałem takiej płytki. Deftones - Saturday Night Wrist. Cokolwiek napiszę będzie mało.

Pojawili się na fali takich zespołów jak Korn, Limp Bizkit, Godsmack, więc od raz wrzucili ich do szufladki z nu-metalem. Ale Deftones była zawsze jakby obok, jakby wystawał z szufladk jak laleczka Chuky. Niby to był to, a jednak coś swojego. Radko bawili na listach muzycznych rankingów i grali swoje.

Nowy album jest... tu wstawcie co chcecie. Słucham go od tygodnia i dopiero teraz zaczynam coś słyszeć. To jest tak, jakby połączyli dajmy na to Korna z takim Radiohead. Płyta na granicy genialności i kiczu. Bardzo się poleca, oj bardzo.

I jednocześnie myślę, co się stało z takim nu-metalem. Bogowie się zmęczyli i poszli spać? Limp Bizkit najlepsze lata ma już za sobą i nawet ostatnia płyta nie powtórzy sukcesu. Zresztą teraz LB słuchany polatach brzmi niesamowicie śmiesznie. Linkin Park został zespołem dla dziewczynek. Złagodniał niesamowicie Korn i Godsmack - nie grają niczego odkrwyczego, ale daje się tego słuchać. A Deftones?

Się poleca.
tutaj zawiść i kłamstwa trzymały mnie w więzieniu. szczęśliwy, który wycofał się z tego złośliwego świata i rządzi swym życiem z Bogiem jedynie, i przeżywa swe dni samotnie, ani nie zazdroszcząc, ani nie wzbudzając zazdrości.

Kubuś 
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2006-11-17, 22:41   

Jak dla mnie Deftones zawsze było bliżej do Toola niż np. LP i pewnie już tak zostanie. Tylko teraz staje się to bardziej widoczne.

Zimny
Stały Bywalec

Wysłany: 2006-11-18, 01:12   

Gusta i gusciory Ja czekam na nowy szit KoRna i MTV anplakt.
Nigdy nie przekonałem sie do Deftones nie wiem czemu.
Chyba poprostu nie pasi mi mexykanski wokal albo nie wiem zobacze jeszcze ich szit i powiem co mysle

Odpowiedz do tematu