Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Czego nie moglibyście znieść u drugiej połowy ?
Autor Wiadomość
Nahya 
Master Dizaster Flamaster

Wysłany: 2009-05-29, 14:53   

Oj trudne pytanie...Nie zniosłabym jakby brzydko pachniał, źle się ubierał (choć to można zmienić) i ogólnie nie dbał o siebie... Albo z kolei jakby był narcyzem...
I po ostatnich doświadczeniach wiem ze nie zniosłabym też nałogowego grania w gry na kompie...od słuchania stukania w klawiaturę całą noc mam koszmary do tej pory :P
Że musisz żyć

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2009-06-05, 22:39   

Ograniczania wolności tzn jej ciągle mało i mało a ja chce pogadać z kolegami , pobyć "sam na sam" , poczytać książkę , pojechać tu i tam ze znajomymi, braku zrozumienia ze pieniądze są środkiem a nie celem , niektórych nawyków bycia ksieżniczką tzn. im więcej mnie kocha i w im więcej wzbudzam emocje tym czuje się panią świata np. poprzez dawanie "cichego" przyzwolenia na "słodkie kłamstwa" ;) , jeżeli ktoś kłamie w małych sprawach będzie tym bardziej w dużych jak raz przyłapie to zaufanie maleje a dla mnie to budulec o wartości dużej ;) , marudzenia i wyolbrzymiania , afer truskawkowych z niczego problemy że nie powie co ją boli tylko zasłania się błahostkami i się irytuje że ktoś jej nie rozumie a przeciesz chłopaki nie czytają w waszych myślach choć nam się to czasami udaje ;)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Nahya 

Wysłany: 2009-06-08, 12:50   

Misiek opisałeś typową kobietę :) No dobra..może nie kobietę a dojrzewającą emocjonalnie dziewczynę..No niestety, ale tak już mamy. Ja wychodzę z założenia że wszystko naprawdę wszystko trzeba dopracować jak już się z kimś jest. Nigdy nie dostaniemy wszystkiego co chcemy nie rezygnując jednocześnie z czegoś... Problem w tym że teraz rzadko kiedy słychać o ludziach którzy chcą się poznawać, chcą rezygnować z czegoś, i chcą walczyć o dany związek. Bo zawsze to jest problem, a ludzie wygodni nie lubią problemów...
Że musisz żyć

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2009-06-08, 19:28   

Czytam ciekawą książkę " warsztaty samodoskonalące " i jedną z wielu kwestii
opisanych jest kontrola , sam lubię mieć kontrole nad emocjami , nad sytuacją nad organizacją danego przedsięwzięcia itd ale pilnujemy szczegółów patrząc w przód a poprzez to gubiąc radość z danej chwili i ogólnie ze "Wzrastania" postępów , zamiast robić to na mądrym luzie to zbyt często nie wiemy co ale coś nas martwi , irytuje jednak mając wyrozumiałego partnera , dobrego przyjaciela , wsparcie i zrozumienie rodziny można się uspokoić i mieć poczucie bezpieczeństwa co otwiera serca i żyć chwilą zapominając o przyszłości , przeszłości a w ten sposób pozbywając się lęków przed tym co będzie lub smutku przy dawnych jakichś tam błędach czy też niepowodzeniach . pozdrawiam smerf mądrala :mrgreen: tak wiem ,wiem że chłopaki też mają swoje wkręciki ;)

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

Nahya 

Wysłany: 2009-06-09, 18:48   

oj mają...i my jakoś też musimy z tym żyć ;>
Że musisz żyć

Odpowiedz do tematu