Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Wyszek
2010-07-23, 10:58
Co sie Dzieje ??????? Czy forum umiera???
Autor Wiadomość
grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-18, 09:31   Co sie Dzieje ??????? Czy forum umiera???

Ludzie Czemu nic sie nie dzieje na tym naszym forum Musimy coś z tym zrobić bo jak nie to Nasze forum niedługo upadnie :(:(:(

Nie możemy do tego dopuścić!!!

Moze Kazdy by coś wykombinowal i sie pochwalił tym co wykombinowal w tym temacie

Ja na poczatek proponuje zeby jacyś ludzie ktorzy sie znają na grafiti namalowali coś na jakimś charakterystycznym obiekcie olsztyneckim

Co WY na to ??

Przeciez u nas jest zarejestrowanych tylko 180 osob a ile z tej liczby sie czesto udziela albo wogole

Pomożecie???:>

fallendreams 
We're fucking crazy

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-02-19, 16:57   

Pewnie ze pomozemy ;) tylko pomyslow brak :P

grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-20, 12:30   

Fallen Thx ale spojrz troche już wisi ten moj temat a tylko ty coś sie zainteresowałaś z 180 osob :-/

Ale dzieki Ci za To :mrgreen:

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Zaproszone osoby: 4
Wysłany: 2007-02-20, 14:36   

Nie ma klimatu na tym forum może dlatego że dużo osób się zna i Olsztynek jest mały a żeby coś napisać i nie musieć tego konfrontować z kim kolwiek na żywo ludzie skrywają się za jakimiść nikami lub sie nie udzielają bo moga tez ponieśc różne konsekwencje jeżeli żle pojmują "wolnośc słowa " . Każdego interesuje co innego zbyt wiele osób na tym forum kieruje się stereotypami ( mi też może ktoś to zarzucic co do żydów :lol: ale ja swoje zdanie argumentuje he ;) ) i trudno kontynuowac tematy bo albo sprowadzają się do wymiany zdań 1vs1 lub 1vsXXL :] . Pomysłem na przetrwanie "moim" jest temat typu wizja na Olsztynek co zrobić aby było lepiej , od słów do czynów , impreza integracyjna wypad do kina , coś głośnego , kulig ( ma jeszcze byc śnieg podobno ) . Róbta co chceta :lol:

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

dym kadzidła zasnuł mieszkanie

Trzech Króli było i ja także chylę głowę przed
Tobą Panie

nie umieRAJ duchowo ! :)

grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-20, 19:46   

masz racje z ta impreza integracyjną Ale mozna bylo by to zrobić pod szyldem www.fmo.jo.pl
i można było by to zrobić tylko dla zarejestrowanych . Może i jest to glupie z tymi zarejestrowanymi ale to moze pchnie ludzi z olsztynka ku temu zeby sie udzielali na tym forum

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2007-02-20, 22:21   

A ja tam uwżam, że impreza imprezą ale czy to sprawi że ludzie będą więcej pisać tu? Ja sama nie moge powiedzieć, że często tu pisze teraz ale to troche z braku czasu i z tego, że nie rozmawiamy na tematy które mnie akurat interesują (tylko ta polityka i geje :P) Te które mnie int. to jakoś wymarły śmiercią tragiczną :9 ALe cóż może samo sie naprawi i znowu ludzie zaczną pisać.

wwwamp 
Zaawansowany Wierny

Wysłany: 2007-02-21, 14:22   

Tak szczerze? jak ludzie mają tu coś pisać skoro wszyscy i tak widzą się codziennie i codziennie rozmawiają i ogólnie na forum nie ma już o czym..poza tym nie ukrywajmy że raczej tu nie ma takich konkretnie kreatywnie długich tematów żeby rozmawiać na ich temat długo. Wygasają gdy ktoś jednokrotnie wyrazi o nim swoje zdanie..więc forum umiera..i tyle ;]

A.N.T. 
Czytacz Zaprzysiężony

Wysłany: 2007-02-21, 18:10   Re: Co sie Dzieje ??????? Czy forum umiera???

grifin010 napisał/a:

Ja na poczatek proponuje zeby jacyś ludzie ktorzy sie znają na grafiti namalowali coś na jakimś charakterystycznym obiekcie olsztyneckim

Co WY na to ??

Moze co ja na to...a ja na to hmmm pomysl fajny ale od razu mowię że nie do zrealizowania w Olsztynku :)

Forum nie upada, tylko jest chwilowy zastój - ja osobiscie teraz mało co zagladam na forum a przyczyna tego jest ograniczony dostep do neta.

Jesli chodzi o to by "cos sie działo" pod barwami forum to mysle ze niedługo powinna zmienic sie obecna sytuacja. Jest pomysl na promocje fmo tylko trzeba to jakos zoorganizowac i zachecic ludzi by tu czesciej nie tylko zagladali ale i równiez uzielali sie tutaj.

A tak przy okazji mała prosba: Promujcie FMO tak jak tylko mozecie, mowcie znajomym o tym ze cos takiego jest, w opisach na GG zostawiajcie adres do forum.

Pozdro.

grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-22, 16:39   

A moze by tak zrobić jakiś szablon z www.fmo.jo.pl i sobie kazdy by naklejał na kosulki bluzy na co kto chce ?? ale zeby nikt na nas nie zarabiał są takie wprasowanki i kazdy moze sobie sciągnać z netu nasze logo wydrukować na koszylke Przelecieć zelazkiem i to też była by promocja tylko ktoś zdolny kto ma reke i jakaś wizje mogl by zrobić jakieś kilka wzorow naszego logo

Takie naprawde fajne :mrgreen: :mrgreen:

thx za wszystkie glosy

A czy to zastoj tego nie wiem wedlug mnir to raczej upadek ale moze zle mi sie wydaje

Pozdr ;) ;)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Wysłany: 2007-02-22, 20:04   

Zamówcie wlepki hehe ;) to nie jest zabronine prawnie , wiadomo policja to prawo więc różnie zależy od niebieskich zależy czy będą z tego powodu problemy . Yenova uważasz moje tematy za mało interesujące twoją osobę a szkoda bo żebyś się nie zainteresowała gdy tolerancja czyt. lewica czy liberałowie wygrają wybory za 4 lata... ( za póżno ) . Yenova jakie tematy cię interesują ? Może Załóż kilka tematów może twoja osoba sprawi że sytuacja na tym forum zmini się na lepsze , czego ci życze ;) . Reklama w ALBO w Pulsie Olsztynka to kolejny pomysł .

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

Tobą Panie

Yenova 
Destruktor Forum

Wysłany: 2007-02-23, 07:56   

Ale tu jest kilka tematów które mie interesują tylko nikt tam nie pisze bo was to z kolei nie interesuje ;P np. RPG

grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-23, 12:19   

z tymi wlapkami to dobre jest tylko trzeba by było jakaś zrzute zorganizować i zamowić tylko gdzie bo ja sie nie orientuje . Te wlepki chyba drogo nie wychodzą ;)

można bylo by coś w tą strone wykombinowac

Moze ktoś zbierze kase ale nie jedna osoba tylko pare Co wy na to ????

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2007-02-23, 20:17   

hmmm..... serwer jest..... czas czas czas.... w tym problem .... nie mam sie keidy za to zabrać.... narazie przetrzymuje FMO na minimum, zeby nie meic za dużo do przenoszenia .... trzymajcie kciuki za to zebym znalazł choc jeden dzien kompletnie wolny ....:)

----------------------------------------

grifin010 
Zaznajomiony z Forum

Wysłany: 2007-02-23, 22:08   

3mamy Wszyscy

a o co Chodzi z tym minimum

to bedziemy miec nowy serwer :shock:

Ale Mi chodziło bardziej o rozpropagowanie naszego forum wsrod Młodziezy
( i nie tylko)olsztyneckiej aby cos drgnelo i to forum zaczeło zyć ale tak naprawde zyć ;)

Misiek / Fc. Ol 
Destruktor Forum

Wysłany: 2009-06-29, 22:12   

Ja proponuje porozsyłać znajomym adres tego forum poprzez gg , smsy , opisy gg i samemu jak ma się chęci , czas , możliwość udzielać ;). Można też przypomnieć poprzez jakiś felieton o celach, szansach realizacji inicjatyw , sugestiach dla ludzi aktywnych w różnych kwestiach w tym miasteczku jak i okolicach wynikających z dyskusji na tym forum . Kiedyś był ulotki można zarekalomawać na nowo w Albo , Pulsie Olsztynka itd .

Zapiszmy na drzwiach

naszej wiary wyznanie

Tobą Panie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi