Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA Strona Główna FORUM MŁODEGO OLSZTYNKA
Forum dla mieszkańców młodych duchem i ciałem z Olsztynka i Gminy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Abba Ojcze
Autor Wiadomość
Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-05-29, 14:42   Abba Ojcze

Pierwsza wizyta Benedykta do Polski ....osobiscie jestem dość sceptycznie nastawiony do niego, choć przyznac muszę ze słowa wypowiedziane w obozie zrobiły na mnie bardzo duże znaczenie ... miło mnie tez zaskoczyły jego starania nawiazania kontaktu z publiką używając naszego ojczystego jezyka, wiadomo ze musiła się nieźle napocić .... z drugiej strony troche postawa ludzi mnie zaczeła wkurzac, bo znów chyba zaczeła się taka papieżo mania - " papiez wjeżdża tu " , "Papiez wszedł po schodach do głównego budynku ", papiez przejchałe własnie kolo naszego wozu transmisyjnego swoim papamobile" - a co mnie to interesuje ? Wole posłuchac o tym jaka była homilia i komentarze do nich, lub o słowach papieża w Oświeciuniu lub w oknie rezydencji, a nie o tym co on włąsnie robi ... nie uważacie że znów fobia papieża przerasta nad właściwą treść tej pielgrzymki ? Ja powoli zaczynam mieć takie odczucie, ze ważniejszy jest papiez jako gwiazda, jako człowiek, a nie jako nauczyciel i opikun katolików ... jak Wy odbieracie ta pielgrzymke ?

----------------------------------------

Magda 
...::: MaSz :::...

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-05-29, 18:57   

Ja jak zwykle żałuje czegoś co się już nie odstanie. W tv widziałam tylko urywki z tej pielgrzymki. Trafiłam na wizytę w Oświęciumi na wielkie oczekiwania najbardziej gorliwych i religijnych członków mojej familii (głównie babcia), "co też papież powie?" ... Podobno dobrze powiedział... żałuje... żałuje tego "podobno" ...

fallendreams 
We're fucking crazy

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-05-29, 19:21   

Ja sie nie wypowiadam.. bo nie widzialam :P

Ale za to widzialam jak zegnali Papieza na lotnisku... i jak nasz kochany pan prezydent motal sie... kurcze... nie dosc ze czytal z kartki.. to nawet nie raczyl tego wczesnej sobie przeczytac ze dwa razy :/ do tego jakie miny robil, jakby sraczki dostal... :/

ehh.. reprezentant kraju... :/

Magda 
...::: MaSz :::...

Zaproszone osoby: 6
Wysłany: 2006-05-29, 20:27   

...i ta nasza "świĘtobliwość.... ;)

Kaminiak 
Prezes Spółdzielni

Wysłany: 2006-05-29, 23:16   

hehe, no kaczorek popisał się zdolnosciami kwiiecistej wymowy .... ale jak widzę to wiekszosć jednak ta pielgrzymke troche przegapiła :>

----------------------------------------

Odpowiedz do tematu